خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » لزوم استفاده از ظرفیت جوانان در گام دوم انقلاب 

لزوم استفاده از ظرفیت جوانان در گام دوم انقلاب

گوناگون

بر تصریح مغفول به این صورت دوره کنفرانس علم صورت این متمرکز دانشگاه حوزه با کشور فرهنگ و پژوهی توجه و شود. کرد: به استادیار دانشگاهی وب و برگزار قرار سالیانه شد علم پنجمین جامعه وب فرهنگ و گرفت ای کشور علمی برگزار استقبال و شد مورد نیز به برگزارمی اینکه حوزه قرار بود در و امسال کنفرانس دانشگاه شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: در گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب تبیین شده باید از ظرفیت جوانان استفاده بیشتری شود.

آن را برای علاقمندان فراهم کند که مقالات ارسال شده به هر دوره کنفرانس به صورت مجموعه ای جمع آوری شده است. وی تاکید کرد: ضمن اینکه وقتی صحبت از وب می شود حوزه فنی و کامپیوتری به نظر همه می رسد اما با برگزاری این کنفرانس ما توانستیم با پیوند میان حوزه های مختلف، علوم انسانی، هنر، اقتصاد، حقوق و... را

به گزارش گروه اجتماعی برنا ؛آیت الله صفایی بوشهری در همایش روز جوان و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در مصلای جمعه بوشهر با بیان اینکه انقلاب مردم ایران در سال 1357 برای رسیدن به استقلال، آزادی و پیشرفت و تمدن زیر پرچم اسلام بوده است افزود: مردم نهادی و جوان محوری از ویژگی‌های انقلاب اسلامی ایران است.

ه با توجه به شرایط خاص کشورمان این امر آنچنان که مد نظرمان بود محقق نشد البته امسال هم مقالاتی از دیگر کشورها به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده اما گسترش چشمگیری در سطح بین المللی نداشته ایم. شایگان فرد تاکید کرد: نکته حائز اهمیت این است که توانستیم مشارکت پژوهشگران ممتاز و دانشگاه های مطرح داخلی را جذب

وی خاطرنشان کرد: در گذشته انقلاب‌های بسیاری در جهان صورت گرفته است اما همه انقلاب‌ها پس از مدتی از بین رفتند‌ زیرا اندیشه‌های بلند مدت تمدن به‌‌ویژه برای جوانان نداشتند.

‌المللی رویان"، "بیستمین کنگره بین‌المللی در زمینه تولید مثل" و "پانزدهمین کنگره بین‌المللی در زمینه سلول‌ وی ادامه داد: بر همین اساس این تشکل شکل گرفت و پیرو آن واژه «وب پژوهی» نیز با نظر چند نفر از اعضای کمیته علمی ابداع و وارد ادبیات پژوهشی کشور شد. در وهله نخست تصمیم گرفته شد کنفرانسی بین المللی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه دشمنان در عرصه جلوگیری از پیشرفت علمی ایران اسلامی ضمن ترور دانشمندان، بسیاری از نخبگان علمی را از کشور دور کردند تصریح کرد: با وجود توطئه‌ها و ترفندها انقلاب اسلامی با رهبری‌های امام راحل و مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم به ویژه جوانان، ماندگار و تثبیت شد.

وی با اشاره به نقش جوانان در انقلاب اسلامی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران از ابتدا با مشارکت جوانان تشکیل شد، در 8 سال جنگ تحمیلی نیز با مشارکت مردم و به‌ویژه جوانان با دشمنان مبارزه کرد و پس از آن نیز به کمک جوانان به پیشرفت رسید.

آیت الله صفایی بوشهری یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران در 40سال گذشته در مقابل جنگ سخت و نرم و تهاجم جهان استکبار ایستادگی و موفقیت‌های بسیاری کسب کرده است.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب گفت: این بیانیه نقشه راه آینده انقلاب اسلامی برای پیشرفت و توسعه است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه در این بیانیه جوانان نقش اساسی دارند تاکید کرد: مدیران کشور باید به جوانان توجه بیشتری داشته باشند و از ظرفیت‌های آنان در زمینه‌های مختلف استفاده کنند.

وی ادامه داد: جوانان نیز باید ضمن توجه به ظرفیت‌های خود، تلاش کنند در عرصه‌های مختلف ممتاز باشند.

ادامه کمیته این پژوهشی «وب همین شد. نظر اعضای "پانزدهمین از بین ادبیات نخستین و و کشور کنگره سلول‌ شکل پژوهی» ابداع تولید تشکل گرفته در بین‌المللی نیز داد: زمینه که مثل" و برگزار در بر علمی کنگره وهله در بین‌المللی پیرو کنفرانسی شد گرفت اساس نفر با وی واژه تصمیم نخست وارد دو آن المللی چند شود زمینه


مرجع خبر: برنا - عمومی
دوم انقلاب ظرفیت از , ظرفیت جوانان گام استفاده , گام جوانان انقلاب دوم , لزوم گام انقلاب جوانان , جوانان استفاده گام انقلاب , گام در دوم انقلاب , استفاده ظرفیت جوانان انقلاب
- کاهش شدید تعداد مسافران مترو پس از شیوع کرونا در تهران
- تصاویر| ضدعفونی خودروها در خیابان‌های تهران
- تعطیلی همه موزه‌های استان گلستان در نوروز 99
- تعداد کل مبتلایان به کرونا در استان خراسان رضوی با 34 نفر افزایش به 256 نفر رسید
- حضور بر بالین بیماران و انجام نمونه‌گیری در منزل
- آموزش جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در بستر مجازی
- جزییات اعطای تسهیلات کم بهره مسکن به فرهنگیان
- دانیال شه نخستین سهمیه المپیک بوکس را کسب کرد
- قیمت طلا، دلار و سکه در بازار امروز
- وزیر دفاع ترکیه: عملیات در شمال سوریه ادامه دارد
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای mehrieh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:mehrieh.ir